Bakan Ersoy’un Hilton Otelini Satın Alması Atlaszedeleri Çıldırttı – Airline Haber

AZAP Platformu Üyeleri Atlasjet Patronu Murat Ersoy’un ikiz kardeşi Bakan Mehmet Ersoy’un Şirketi olan ETS Önünde Haklarını Arıyorlar.

OTURMA eylemi Tutuklanma ile bitecek mi?

AZAP Üyeleri bugün, 3 Aralık 2020 günü saat 13:30’da ETS TUR Binası önünde buluştular. Soğuk hava ve pandemi koşullarına rağmen bir araya gelerek, hem alacaklarını talep ettiler ve hem de Murat Ersoy’u protesto ettiler. Tam bir yıldır alacakları ödenmezken, ERSOY Ailesinin, Bodrum Türkbükü’ndeki Hilton Otelini satın alması Atlas Zedeleri ÇILDIRTTI.

Eylem sırasında, “Emek Hırsızı Murat Ersoy”,“Öde Kurtul Murat Ersoy”, “İşçiyiz Kazanacağız” sloganlarını attılar ve bazı konuşmacılar, gelinen durumla ilgili bilgi verdiler ve alacaklarını alıncaya kadar eylem ve protestoya devam edeceklerini ifade ettiler.

Piyasaya Dünya Kadar Borcu Varken, Bodrum’da Otel Aldılar

Atlasjet eski çalışanlarını tam bir yıldır, “Param var, yurtdışından param gelecek, ödeyeceğim, bizde kimsenin parasız kalmaz, ailemin kaynakları ile ödeyeceğim” diye kandırdı, dolandırdı ve hiçbir ödeme yapmadı. Ailesin kaynakları ile ödeme yapmak yerine, Bodrum’da yeni bir otel almak için kullanıldı.

AZAP Platformu, kurdukları eposta sistemi üzerinden, milletvekillerine eposta göndermek suretiyle konunun mecliste görüşülmesini ve soru önergesi verilmesini istiyorlar, Ancak şu ana kadar hiçbir milletvekili konuya sahip çıkmadı.

Basın açıklamasında, Ersoy Ailesinin yurtiçi ve yurtdışında bulunan şirketleri, turizm sektöründeki hotel ve tatil köyleri, gayrimenkulleri ile ilgili bilgiler verdiler ve çalışanların alacaklarının derhal ödenmesini istediler. Ersoy Ailesinin mal varlığı ile ilgili listeyi AZAP Web sitesinde yayınladıklarını ifade ettiler.

Atlasjet iflası ve sonrasında meydana gelen gelişmeler, AZAP tarafından yapılan eylem ve faaliyetler, tarihi sırasıyla, kronolojik olarak AZAP Web sitesinde yayınladılar.

Ümit ediyoruz ki, havacılık sektörünü çok yakından ilgilendiren bu konu bu ay içerisinde çözüme kavuşur.

İşte AtlasGolabal  mağdurlarının kurduğu Atlas Zedeler Adalet Platformunun sosyal medya üzerinden yapmış oldukları o paylaşımlar;

KAZANACAGIZ, EY ERSOYLAR

Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ‘dan da ikizi Ali Murat Ersoy ‘dan da korkmuyoruz!

BİZİ GÖRMEZDEN GELEMEYECEKSİNİZ!

Medeni bir şekilde sesimizi duyurduk olmadı.

Haber konusu olmamız için eğer yerlerde sürüklenmemiz karakollara alınmamız gerekiyorsa gücümüz, direncimiz artıyor ve artmaya da devam edecek!

BAKAN İŞÇİLERİ ABLUKAYA ALDIRIYOR

Tek talebimiz haklarımız!

Bizi yıldıramazsınız!

ETS TUR genel Merkez önünde oturma eylemindeyiz

Atlasglobal işçileri olarak paramızla servetine servet katan Mehmet Nuri Ersoy ‘ un kapısında direniyoruz.