Atlaszedeler Hakkını İstiyor – Air Kule

Atlasglobal’in iflasından sonra maaş ve kıdem tazminatlarını alamayan eski şirket çalışanları hak arama mücadelesini sürdürüyor

Atlasglobal’in iflasından sonra maaş ve kıdem tazminatlarını alamayan eski şirket çalışanları hak arama mücadelesini sürdürüyor. A.Z.A.P-Atlas Zedeler Adalet Platformu’nda birleşen Atlasglobal mağdurları, hukuki mücadelenin yanı sıra çok sayıda basın açıklamasıyla seslerini duyurmaya çalıştılar. Alacaklarını bir türlü alamayan Atlasglobal eski çalışanları, bu kez şirketin sahibi Murat Ersoy’un evini ziyaret ederek, yaşadıkları zorlukları anlatmayı deneyecekler.

Atlas Zedeler Adalet Platformu, yarın yapacakları ziyaretle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Bizler AtlasGlobal Havayolları çalışanları olarak, on aydan fazla süren haklarımızı alma mücadelemize hiç azmimizi kaybetmeden devam ediyoruz.

Bir önceki buluşmamızda mücadelemizin şiddetini artıracağımızı söyledik. Yalnız bizi değil, ailelerimizi de üzmeye ve eziyet etmeye devam eden Murat ERSOY ailesinin de acılarımızı duymak isteyeceğini düşünerek, 01 Ekim 2020 günü saat 13:00’de, Murat Ersoy ve ailesinin evine giderek, geçirdiğimiz süreci ve Ersoy ailesine yaşadıklarımızı anlatmak, bir sonraki süreçte direniş alanımızı belirlemek amacıyla toplanıyoruz.

Kaynak: http://airkule.com/haber/ATLASZEDELER-HAKKINI-ISTIYOR/35861